با این پکیج چه کاری میشه انجام داد؟

در نظر بگیرید که شما یه کارگاه تولیدی پرده دارید، برای اینکه طرح های خود را در یک آلبوم به مشتری نمایش دهید، نیازمند این هستید که نمونه های پرده را تولید کنید، سپس آنها را در یک محل مناسب (منزل، اتاق و …) نصب کنید و سپس از یک گروه حرفه ای عکاسی دعوت کنید که از طرح های شما آلبوم تهیه نماید. اینکار علاوه بر اینکه باید زمان زیادی گذاشته شود هزینه های زیادی نیز دارد.
شما با استفاده از این موکاپ ها نیازی به هزینه های زیاد ندارید و تنها با پرداخت هزینه ای اندک میتوانید آلبوم خود را با کیفیت بسیار بالا و طرح های دلخواه بسازید، یکی دیگر از ویژگی های موکاپ این هست که مشتری خود میتواند تصمیم بگیرد و قبل از اجرای طرح در منزل، میتواند طرح خود را ببیند و با دید بسیار باز و بهتری به شما سفارش دهد، در نظر بگیرید که موکاپ ها در فروش شما بسیار تاثیر مثبتی خواهند گذاشت.

فیلمی که برای شما گذاشتیم نمونه ای از کارکرد موکاپ کاغذ دیواری می باشد

دسته بندی های این مجموعه بصورت زیر میباشد

دانلود آلبوم پیش نمایش پکیج دکوراسیون

دریافت آلبوم پیش نمایش پکیج موکاپ دکوراسیون داخلی شامل همه تصاویر و بصورت دسته بندی شده
توضیحات دسته بندی های این پکیج
موکاپ پرده

این بخش دارای ۵۵ فایل موکاپ می باشد که در تنوع پرده ها دقت کردیم در درجه اول پرده های پانچ و مدل های استفاده در ایران را برای شما تهیه کنیم، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ اتاق خواب

این بخش دارای ۱۸۱ فایل موکاپ می باشد، این مجموعه برای اتاق بزرگسالان می باشد که در آن میتوانید اتاق ها را ست و طرح های پرده، بالش، کوسن، روتختی، فرش و … را به دلخواه تغییر دهید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ اتاق کودک

این بخش دارای ۱۵۹ فایل موکاپ می باشد، این مجموعه برای اتاق کودکان و نوزادان می باشد که در آن میتوانید اتاق ها را ست و طرح های پرده، بالش، کوسن، روتختی، فرش و … را به دلخواه تغییر دهید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ کوسن و بالش

این بخش دارای ۳۶۴ فایل موکاپ می باشد که از تنوع بسیار زیادی برخوردار هست که میتوان به انواع کوسن ها و بالش ها و همچنین مبل و پرده و تابلو هم نیز اشاره کرد که میتوانید طرح های آن را تغییر دهید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ مبل

این بخش دارای ۲۱ فایل موکاپ می باشد که علاوه بر مبل میتوانید طرح های قاب عکس و کوسن و عناصر دیگر آن را تغییر دهید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ کاغذ دیواری

این بخش دارای ۱۹۷ فایل موکاپ می باشد که از تنوع بسیار زیادی برخوردار هست که میتوان به برخی از موکاپ ها اشاره کرد که خالق و سازنده هستن و شما میتوانید طرح و عناصر را به دلخواه ست کنید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ دکوراسیون منزل

این بخش دارای ۲۱ فایل موکاپ می باشد که در اصل برای ست کردن اتاق های منزل در نظر گرفته شده است، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ دکوراسیون شرکت

این بخش دارای ۱۰۷ فایل موکاپ می باشد که از تنوع بسیار زیادی برخوردار هست که میتوان به برخی از موکاپ ها اشاره کرد که خالق و سازنده هستن و شما میتوانید طرح و عناصر را به دلخواه ست کنید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ فرش و زیرانداز

این بخش دارای ۵۵ فایل موکاپ می باشد که از فرش و زیرانداز های ورزشی را در این مجموعه موجود هست، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ آباژور

این بخش دارای ۱۱ فایل موکاپ می باشد که شما میتوانید طرح های آن ها را به دلخواه تغییر دهید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ آشپزخانه

این بخش دارای ۷۲ فایل موکاپ می باشد که از تنوع بسیار زیادی برخوردار هست که علاوه بر کاغذ دیواری میتوانید طرح های رانر و میز های غذا خوری همچنین دیزاین کابینت و طرح های ظروف را به دلخواه تغییر دهید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ پارچه و حوله

این بخش دارای ۱۱۸ فایل موکاپ می باشد که از تنوع بسیار زیادی برخوردار هست از انواع طاقه های پارچه و پارچه های معمولی و انواع حوله های برای طرح های شما، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ حمام و توالت

این بخش دارای ۳۶ فایل موکاپ می باشد که از تنوع بسیار زیادی برخوردار هست که میتوانید طرح های حمام و دستشویی خود را به دلخواه ست کنید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

موکاپ درب

این بخش دارای ۱۴ فایل موکاپ می باشد که طرح های درب را با عناصر دیگر ست کنید، تمامی تصاویر در آلبوم این مجموعه موجود هست.

قیمت؟
تماس بگیرید

بعد از خرید چه چیزی دریافت میکنم؟
۱۰ عدد DVD حجم ۸٫۵ گیگ به آدرس شما ارسال می شود
فایل ها گارانتی می باشند

چگونه خرید کنم؟
برای خرید و مشاوره با شماره ۰۹۲۱۹۱۴۲۶۵۷ تماس بگیرید

بازیابی رمز عبور