طراحی، مشاوره، تبلیغات

طراحی موکاپ اختصاصی

طراحی موکاپ اختصاصی

اگر شما یک کسب و کار دارید و برای تهیه نمونه کارها و ساخت آلبوم باید هزینه های زیادی بپردازید و وقت زیادی بگذارید، دست نگه دارید، این کار اشتباه است.

شما با استفاده سفارش طراحی موکاپ اختصاصی (موکاپ چیست؟) و پرداخت هزینه ای بسیار کم و ناچیز، میتوانید هم بصورت کاملا حرفه ای و بسیار زیبا و هم تنها با گذاشتن چند دقیقه وقت، طرح ها و محصولات خود را به نمایش در آورید و همچنین یک آلبوم فوق العاده بسازید.

به عنوان مثال:
کار شما تولید پرده می باشد، برای اینکه طرح ها و نمونه کارهای پرده خود را به مشتری نشان دهید، باید یا عکس  به مشتری نشان دهید و یا یک آلبوم حرفه ای برای نمایش کارها در اختیار داشته باشید. قطعا طرح های ساده و غیر حرفه ای برای مشتری جلب توجه نمیکند.
شما باید برای تهیه این عکس ها و آلبوم ها با یک عکاس حرفه ای و یا کانون های آگهی و تبلیغات قرار داد ببندید، سپس یک خانه مدرن اجاره کرده و پرده های خود را نصب و سپس عکاسی کنید، بعد از آن باید عکس ها را ویرایش کنید و این پروسه بسیار طولانی می باشد و یک ماه حداقل زمان برای تولید این آلبوم ها می باشد.
شما ولی میتوانید این کار ها را با موکاپ بسیار ساده و در نهایت زیبایی انجام دهید.

توجه داشته باشید موکاپ های اختصاصی فقط در اختیار سفارش دهنده قرار می گیرد و به هیچ عنوان در سایت یا در اختیار شخص دیگه ای قرار نمی گیرد

مجموعه مارکت موکاپ با در اختیار داشتن آرشیو کامل و دقیقی از موکاپ ها، همچنین برجسته ترین عکاسان و طراحان به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی بر روی ساخت موکاپ تمرکز دارد، شما موکاپ های درخواستی خود را در هر زمینه کاری (مثال: تولیدی مانتو و روسری، پرده فروشی، تولیدی روتختی، تولیدی مبلمان، دکوراسیون داخلی، کانون تبلیغاتی، کارت ویزیت، کاتالوگ، روزنامه و … در تمام زمینه های کاری) به ما سفارش دهید.

برای سفارش طراحی موکاپ میتوانید به آی دی تلگرام ما، تماس یا ایمیل دهید و یا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم

نمونه موکاپ های اختصاصی

تعدادی از موکاپ های اختصاصی که برای مشتریان عزیز طراحی شده است
فروشگاه موکاپ و گرافیک
Logo
Shopping cart